Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Мультимедійні рішення

Системи відео та аудіоконференцзв’язку

Департамент системної інтеграції пропонує системи аудіо та відеоконференцзв’язку.

Відеоконференція - це телекомунікаційна послуга, яка дозволяє людям бачити і чути одне одного, обмінюватися даними і спільно опрацьовувати їх в режимі реального часу.

Все це здійснено завдяки спеціалізованим системам відеоконференцзв’язку (ВКЗ).

Протягом останніх років індустрія ВКЗ демонструє стрімке зростання. Сучасне устаткування, що постачається основними виробниками, забезпечує високоякісні зображення та звук, володіє функціональними можливостями, про які декілька років тому можна було тільки мріяти.

Звичайно, навіть системи ВКЗ ніколи не замінять розмови віч-на-віч, однак вони дозволяють досягти принципово нового рівня спілкування. Згідно досліджень проведених психологами, під час телефонної розмови людина сприймає до 10% інформації, в ході спілкування віч-на-віч - 80%, а в процесі сеансу відеоконференцзв'язку - 60%!

Тож згідно з цими показниками, ВКЗ достатньо близький до живого спілкування за своєю ефективністю і набагато перевершує можливості телефонного зв'язку. З появою технології ВКЗ маркетингові відділи виробників устаткування відзначають різке скорочення тимчасових і фінансових витрат на наради, семінари, відрядження співробітників і консультації.

Компанія «Техніка для бізнесу» надає замовникам повний спектр послуг щодо створення і супроводу систем ВКЗ на основі сертифікованого устаткування провідних світових виробників.

«Техніка для бізнесу» на правах офіційного партнера пропонує своїм замовникам рішення таких виробників як: AVAYA, CISCO, LIFESIZE, POLYCOM, Sony та ін.

Системи ВКЗ дозволяють вирішити наступні завдання:

  • проведення селекторних нарад;
  • наради-дискусії;
  • можливість колегіального управління;
  • ефективне використання робочого часу керівників і співробітників;
  • спрощення процесів прийняття і ухвалення рішень;
  • дистанційне навчання співробітників.

Перед встановленням проводиться обов'язкове лабораторне тестування з метою забезпечення високої якості та надійності як самої системи, так і окремого обладнання, що буде використовуватися.

Зворотній зв’язок