Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Інформаційна інфраструктура

Центри обробки даних

Вирішуючи масштабні інформаційні завдання, більшість компаній стикаються з неконтрольованим зростанням витрат і зниженням ефективності інвестицій в ІТ. Будівництво центру обробки даних (ЦОД) і консолідація ІТ-ресурсів дає якісний стрибок у розвитку корпоративних систем, відкриваючи нові можливості для впровадження найсучасніших ефективних технологій.

«Техніка для бізнесу» пропонує повний комплекс послуг, обладнання та програмне забезпечення для побудови ЦОД будь-якого масштабу для різних галузей економіки. Компанія вирішує всі супутні інформаційні завдання замовника, включаючи інженерну підготовку майданчика, підключення ЦОД до магістральних каналів зв'язку, забезпечення безперервності бізнес-процесів замовника, комплексне сервісне обслуговування тощо.

«Техніка для бізнесу» пропонує побудову розподілених ЦОД і резервних центрів, використовуючи кластеризацію і віртуалізацію, а також послуги з міграції додатків у віртуальні середовища. Компанія пропонує рішення для впровадження мобільних або модульних комплексів.

Зворотній зв’язок