Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Промислові та торгівельні підприємства

Завод "МАЙОЛА" (ПП "Оліяр")

Замовник проекту ПП "Оліяр"
Термін реалізації 2013
Втілені рішення

Комплексний проект, побудова системи відеоспостереження

Результат

З метою створення високотехнологічного виробництва і мінімального шкідливого впливу на навколишнє середовище було прийнято рішення встановити на маслоекстракційному заводі найсучасніше обладнання провідних світових виробників. Особливе місце в рамках проекту було відведено системі безпеки.
Фахівці компанії «Техніка для бізнесу» з високою відповідальністю підійшли до забезпечення безпеки маслоекстракційного заводу, провівши детальний аналіз можливих загроз, розробивши заходи по їх запобіганню і реалізувавши концепцію сучасної системи безпеки промислового підприємства.
Для забезпечення високих вимог якості та інформативності системи відеоспостереження, спільно з фахівцями IQ Trading, замовнику була запропонована система IP -відеоспостереження на базі продуктів провідних світових виробників в області систем безпеки: IP відеокамер Samsung Techwin і програмного забезпечення Milestone Systems.

В результаті застосування IP відеокамер Samsung Techwin на базі фірмового процесора WiseNet з технологіями широкого динамічного супердіапазону (SSDR) і пригнічення шуму (SSNRIII), а також завдяки наявності механічного ІЧ-фільтру і вбудованою ІЧ-підсвічування, вдалося забезпечити високу якість запису і відтворення в умовах складної освітленості і різноманітних виробничих факторів на об'єкті. Широкий модельний ряд Samsung Techwin і практичний досвід інженерів компанії «Техніка для бізнесу» дозволили вибрати найбільш відповідне рішення для охорони периметра об'єкту, контролю виробничих і технологічних процесів, включаючи установку IP відеокамер в зонах підвищеної вибухонебезпечності. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу програмного забезпечення Milestone Systems навчання нових операторів системи відеоспостереження займає не більше двадцяти хвилин.

Програмне забезпечення Milestone Systems дозволяє не тільки забезпечити масштабування системи IP відеоспостереження, враховуючи плановане зростання виробничих потужностей, але і служить платформою для інтеграції системи IP відеоспостереження з іншими системами безпеки, включаючи систему контролю доступу, розпізнавання автомобільних номерів і можливість використання прикладної відеоаналітики.