Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Промислові та торгівельні підприємства

Облаштування конференц-залу ТВК «Південний»

Замовник проекту Торгово-розважальний комплекс «Південний»
Термін реалізації Два місяці, з урахуванням логістики спеціалізованого обладнання.
Втілені рішення

Встановлена система відображення інформації, яка дозволяє здійснювати перегляд комп’ютерної та відеоінформації на великому екрані преміум класу з потужного лазерного HD проектора, моніторах президії та трибуни доповідача, з можливістю обирання показу з чотирьох джерел сигналу (персональний комп’ютер, цифрова документ – камера, ноутбук, планшет, тощо) з використанням інтерфейсів VGA, HDMI Display Port та незалежний розподіл зображення в якості HD за допомогою матричного комутатора HDMI сигналу, система озвучення приміщення для звукового супроводу з використанням конференц – системи на 7 мікрофонних пультів на сцені (трибуна доповідача, стіл президії) та можливістю підключення 6 додаткових радіо мікрофонів. Передбачена можливість автономного керування презентаціями учасниками або віддаленого керування оператором. За допомогою купольної HD IP камери є можливість ведення протоколу відео зі звуком з записом на будь – які носії інформації, віддаленої трансляції та адміністрування заходів.

Результат

Замовник отримав можливість проведення заходів в потрібному для нього форматі.

 

 

Інформація про Замовника. Торгово-виробничий комплекс «Піденний» - найбільший торговий комплекс Західної України. На території площею 13 гектарів розміщено 14 сучасних торгівельних центрів, у яких представлені товари різних цінових сегментів, що сприяє безперервному потоку клієнтів. Щодня ТВК «Південний» відвідує близько 15-30 тис.осіб. На «Південному» працює майже 17 тис. львів’ян, із них 2,5 тис. – представники малого й середнього бізнесу.

 

 

Задачі:

- розробка проекту облаштування конференц-залу;

- підбір необхідного обладнання;

- побудова кабельної мережі;

- монтаж, налаштування та запуск обладнання.

 

 

Вихідні дані. Приміщення конференц-залу, яке розраховане на 174 особи. 

 

Розвиток: Система відкрита до будь-якого вдосконалення та нарощування. Є можливість підключення системи відеоконференцзв’язку, системи синхронного перекладу, системи цифрового, ефірного, супутникового, IPTV або кабельного телебачення, різноманітних програвачів та плеєрів.