Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Промислові та торгівельні підприємства

Система фонового озвучення

Замовник проекту ТРЦ "Вікторія Гарденс"
Термін реалізації 10.2016
Втілені рішення

Встановлення системи фонового озвучення на основі обладнання Bosch PLENA Matrix, яке є ідеальним рішенням для трансляції оголошень і відтворення музичного контенту в різних зонах. Система забезпечує високу якість звучання фонової музики та використовується в громадських приміщеннях різного типу.

Результат

Виконання всіх робіт за короткі терміни відповідно до затвердженого бюджету та переліку поставлених задач.

Торгово-розважальний комплекс "Victoria Gardens" є одним з найбільших в Західній Україні. Він налічує понад сотню магазинів, у центрі працює чимало кафе, ресторанів, закладів харчування, є власний фітнес-центр, клуб з ресораном. Комплекс має зручне сполучення із центральною частиною міста, аеропортом та залізничним вокзалом.

Наша команда отримала завдання розробити проект та реалізувати багатозонну систему фонового озвучення.

Для реалізації запропонованого рішення було використано систему PLENA Matrix компанії-виробника Bosch. Все обладнання чітко транслює оголошення, забезпечуючи розбірливість мови та якість фонової музики у всіх зонах, які визначені в технічному завданні замовником.

Матричний мікшер цифрової обробки сигналу (DSP) є основним компонентом системи PLENA Matrix. У комбінації із станцією виклику (PLM-8CS) та багатозонними підсилювачами BOSCH PLM-4P220 цей компонент забезпечує зручність трансляції оголошень і контролю в окремих зонах торгового центру з можливістю керування з двох комп'ютерів.

Система передбачає логічний вхід для екстрених оголошень, що має пріоритет над усіма іншими входами. Це дозволяє координувати дії відвідувачів розважального комплексу у разі різних непердбачуваних ситуацій.

Якість фонової музики забезпечує хорошу акустику та створює приємну атмосферу в усіх зонах торгового центру "Victoria Gardens", даруючи хороший настрій кожному відвідувачу.

Над проектуванням та впровадженням системи фонового озвучення наша команда наполегливо працювала і за короткі терміни зуміла реалізувати всі поставлені перед нею задачі.