Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Комплексні програмні рішення

Легалізація та ліцензування ПЗ

«Техніка для бізнесу» допомагає своїм замовникам обирати оптимальні схеми ліцензування та легалізації програмного забезпечення: настільних операційних систем, додатків, серверних продуктів тощо.

Партнерство з відомими виробниками програмного забезпечення дозоляє підібрати рішення, яке максимально відповідатиме Вашим потребам: Microsoft, Adobe, KasperskyLabs, Eset, Symantec, Dr.Web, Kerio, ABBYY, Alt-N, Autodesk, ChristianGhisler, Corel, Embarcadero, EMC, IBM, Famatech, GFI, Graphisoft, Veeam, VMware та багато інших.

Наші клієнти завжди можуть розраховувати на якісну консультацію сертифікованих спеціалістів щодо вибору програми ліцензування та забезпечення дотримання авторських прав на програмні продукти.

Купуючи програмне забезпечення у нас, Ви можете розраховувати на приємні ціни, фахових менеджерів і швидке повернення Ваших інвестицій від використання найновіших продуктів. Сертифіковані фахівці «Техніки для бізнесу» знають, як підібрати індивідуальне рішення, щоб допомогти Вам підвищити ефективність бізнес-процесів та збільшити прибутки!

 

Зворотній зв’язок