Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Інформаційна інфраструктура

Мережі та системи передачі даних

«Техніка для бізнесу» пропонує широкий спектр рішень і професійних послуг у сфері системного проектування та мультивендорної інтеграції в галузі побудови систем передачі даних.

«Техніка для бізнесу» володіє практичним досвідом для реалізації складних телекомунікаційних проектів. Накопичений досвід дозволяє компанії пропонувати рішення, що забезпечують тісну взаємодію інноваційних технологій з існуючою інфраструктурою замовника.

У портфелі рішень «Техніка для бізнесу»:

  • оптичні транспортні мережі;
  • магістральні мережі IP / MPLS;
  • корпоративні локальні обчислювальні мережі;
  • WAN мережі корпоративного рівня;
  • рішення для систем балансування, навантаження і кешування трафіку.

Для корпоративних замовників «Техніка для бізнесу» пропонує реалізацію мережевої інфраструктури, в основі якої лежать технології, що забезпечують максимальну ефективність, надійність, безпеку і масштабованість на базі рішень Cisco, Hewlett Packard, Juniper, Avaya, Extreme Networks, Fortinet, Huawei, Riverbed, Checkpoint, Sonicwall.

Відмінна особливість пропонованих систем - застосування уніфікованих форматів і орієнтація на використання відкритих стандартів та протоколів для передачі даних аудіо і відео, що забезпечує поєднання систем традиційної і пакетної телефонії, а також систем передачі даних і відео додатків.

Зворотній зв’язок