Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Організація та автоматизація робочих місць

Департамент системної інтеграції компанії «Техніка для бізнесу» пропонує спеціалізовані рішення та індивідуальний підбір обладнання для організації та автоматизації робочих місць.

Організація та автоматизація робочих місць – це індивідуальні рішення для усіх сфер бізнесу та виробництва: від організації робочого місця продавця у сфері роздрібної торгівлі, до забезпечення відповідними технічними рішеннями роботи офісу або виробництва великих компаній. Наші спеціалісти готові швидко та якісно оцінити ваші бізнес-процеси та кваліфіковано підібрати й встановити оптимальні рішення саме для Вас.

Такий індивідуальний підхід забезпечує найширший спектр застосування наших послуг. Компанія «Техніка для бізнесу» готова запропонувати Вам комплексне рішення щодо забезпечення технікою, відповідно до Вашої сфери роботи, кількості працівників та їхніх функціональних обов’язків, денної потреби у друці, скануванні та використанні іншої периферійної техніки, враховуючи усі  особливості Вашого офісу та/чи виробництва. При використанні на виробництві, в умовах підвищеної пожежної або електромагнітної безпеки, підвищеній запиленості, вологості або температурі, у техніці використовуються компоненти промислового призначення, стійкі до агресивних умов, корпуси обладнуються захистом від проникнення твердих часток та вологи до рівня IP 77.

У побудові таких рішень ми використовуємо розробки провідних виробників комп’ютерної та периферійної техніки, систем візуального відображення, власні розробки та комп’ютерну техніку власного сертифікованого виробництва.

Виробництво комп’ютерної техніки та серверів сертифіковане за стандартом ISO9001, продукція підтверджується сертифікатами УкрСЕПРО, сертифікатами та деклараціями відповідності Українських та міжнародних стандартів.

Індивідуально підібрані рішення по організації та автоматизації робочих місць дозволять вам:

  • оптимізувати та ефективно налагодити бізнес-процеси у Вашій компанії;
  • зменшити загальновиробничі витрати;
  • створити комфортні умови роботи для Ваших працівників;
  • йти в ногу з часом, відповідно до новітніх розробок комп’ютерної техніки;
  • бути впевненим у надійності та відмовостійкості цілісних комплексів;
  • отримувати сервісну та інформаційну підтримку наших власних сервісних служб.

Ми завжди відкриті для співпраці та будемо раді Вам допомогти!