Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Наука, освіта, медицина

"АКАДЕМІЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ім. гетьмана П. Сагайдачного"

Замовник проекту "АКАДЕМІЯ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ім. гетьмана П. Сагайдачного" (м. ЛЬВІВ)
Термін реалізації 2008, 2009
Втілені рішення

Облаштування залу зустрічей "АКАДЕМІЇ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ім. гетьмана П. Сагайдачного" (м. Львів); встановлення комп’ютерної мережі; встановлення системи відображення інформації.

Результат

Встановлена система відображення інформації, яка дозволяє здійснювати перегляд комп’ютерної та відео інформації на двох великих екранах з можливістю обирання до чотирьох джерел сигналу, система озвучення приміщення для звукового супроводу з використанням чотирьох додаткових радіо мікрофонів, провідна конференц – система на 24 робочих місця з можливістю прослуховування синхронного перекладу.

Встановлено СКС у приміщеннях інституту сухопутних військ. Встановлена система відображення інформації, яка дозволяє здійснювати перегляд комп’ютерної та відео інформації на двох великих екранах з можливістю обирання до чотирьох джерел сигналу, система озвучення приміщення для звукового супроводу з використанням чотирьох додаткових радіо мікрофонів, провідна конференц – система на 24 робочих місця з можливістю прослуховування синхронного перекладу Замовник отримав можливість організації зустрічей іноземних делегацій в потрібному для нього форматі. Надання додаткових можливостей для організації можливості прослуховування синхронного перекладу для запрошених учасників за допомогою інфрачервоної системи синхронного перекладу. Організація відеоконференцзв’язку.