Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Інженерна інфраструктура

Системи безпеки, системи диспетчеризації споруд

Поза сумнівом, кожен із нас прагне почуватись у безпеці, не турбуватись про близьких людей чи майно, виходячи з дому або офісу, а також гарантувати безпеку своєму бізнесу. Першим кроком до вирішення цієї проблеми є встановлення системи охоронної сигналізації.

У поєднані з іншими системами, такими як СВН (система відеонагляду) та СКУД (система контролю і управління доступом), досягається максимальний рівень захисту об’єкту охорони.

«Техніка для бізнесу» надає широкий спектр послуг у цій сфері, задовольняючи вимоги навіть найвибагливіших клієнтів. Окрім надійної охорони, користувач отримує найзручніші методи для спостереження та керування системами: сповіщення про стан охоронних систем за допомогою телефонних мереж, стільникового зв’язку, мережі Інтернет, перегляд зображень із системи відеонагляду з будь-якого місця з допомогою персонального комп’ютера, мобільного телефону тощо.

Широкий спектр обладнання різного класу визнаних виробників дозволяє нам підібрати необхідну систему захисту для найвибагливіших споживачів та надійно захистити всі види об’єктів, починаючи від квартири чи невеличкого магазину і закінчуючи торгівельними комплексами, складами, фабриками, заводами і т.д. Також важливу роль відведено системам охорони периметру, котрі охоплюють не лише ті чи інші приміщення та будівлі, але й території та об’єкти режимного та державного значення.

Окрім основних функцій охорони, дані системи використовуються для того, аби зробити комфортнішим повсякденне життя. Передбачено можливість інтеграції з такими системами як: інтелектуальний будинок, система диспетчеризації, автоматизація певних процесів тощо. Таким чином забезпечується захист об’єктів не тільки від пограбувань чи вторгнень, а й від витоку газу, затоплення та пожежі. В свою чергу системи контрою і управління доступом дають можливість облікувати робочий час працівників, організувати автоматичні стоянки і т.д.

Системи безпеки, які ми пропонуємо, відповідають як вітчизняним вимогам, так і європейським стандартам, що дозволяє вивести сигнали для спостереження на будь-який пульт централізованого нагляду.

«Техніка для бізнесу» підтримує тісні партнерські взаємини з провідними виробниками, чия продукція відповідає найвищим стандартам якості: SATEL, DSC, JABLOTRON, ITV, BOSCH, CNB, ІНТЕГРАТОР, AXIS, SAMSUNG, ACTI, MILESTONE, DAHUA TEHNOLOGY, PRAXIS.

Ми готові до втілення найскладніших проектів, тож запрошуємо скористатись досвідом наших фахівців!

Зворотній зв’язок