Будь ласка, повідомте нас. Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter

Комплексні та індивідуальні ІТ рішення

English

Комплексні програмні рішення

Системи обліку та управління

Однією з найпопулярніших і найпоширеніших систем для управління та обліку, безперечно, є система програм на базі "1С: Підприємство 8". Вона покликана вирішувати задачі автоматизації обліку, які стоять перед сучасними підприємствами, що динамічно розвиваються. Це система прикладних рішень, побудованих за єдиними принципами і на єдиній технологічній платформі - «1С: Підприємство 8».

Флагманське рішення компанії - це конфігурація "Бухгалтерський облік для України". "1С: Бухгалтерія 8 для України" - універсальна програма масового призначення для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності. Це готове рішення для ведення бухгалтерського обліку в організаціях, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності: займаються гуртовою і роздрібною торгівлею, комісійною торгівлею (у тому числі субкомісією), наданням послуг, виробництвом і т.д.

Помилково вважати, що 1С - програма лише для ведення бухгалтерського обліку, адже переважна більшість підприємств, що займаються дрібно-гуртовою торгівлею та виробництвом, використовують саме її для управлінського обліку, зокрема наступні конфігурації: "Управління торгівлею", "Управління торговим підприємством" та "Управління виробничим підприємством". Окрім цього, конфігурації на платформі 1С мають усі передумови для гнучкого налаштування та відкритий код, що дозволяє налаштувати її згідно індивідуальних вимог замовника.

У нас працюють сертифіковані спеціалісти 1С. Тож ми гарантуємо швидке та якісне надання послуг щодо встановлення програм, передпроектного дослідження та впровадження систем обліку, в тому числі і систем обліку згідно міжнародних стандартів.

Ми завжди раді проконсультувати та допомогти обрати й впровадити системи обліку!

Зворотній зв’язок