Принтер 3D Prusa CORE One+ KIT (FDM 1.75mm 250x220x270 mm USB Ethernet WiFi чорний) DIY kit
Код товару:
907975
65 399,00 ₴
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
| Артикул | PR-15277 |
|---|---|
| Код ТДБ | 907975 |
| Виробник | PRUSA |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавления (FDM) |
| Сфера побудови, мм | 250 x 220 x 270 |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Матеріал для друку | PLA, PETG, Flex, PVA, PC, PP, CPE, PVB та при використанні додаткової розширеної системи фільтрації ABS, ASA, HIPS, PA |
| Калібрування | Автоматичне |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, Ethernet, NFC-приймач |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Товщина шару | 0.05 - 0.3 мм |
| Швидкість друку, мм/сек | 600 |
| Дисплей | 3,5-дюймовий графічний сенсорний екран |
| Потужність, Вт | 240 |
| Макс. температура сопла | 290°C |
| Макс. температура друкарської платформи | 120°C |
| Програмне забезпечення | Prusa Connect, мобільний додаток Prusa, EasyPrint, PrusaSlicer |
| Формат файлів | 3MF, STL, OBJ, STEP/STP |
| Додаткові характеристики | Nextruder, Високопродуктивна турбіна, система охолодження на 360°, Система швидкої заміни форсунок, Підтримка MMU3, Сумісність плат GPIO, 2 датчики нитки розжарення, 5 високоточних термісторів (оригінальні Semitec), Датчик двере, Постачається розібраним |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 59x50x44 |
| Вага брутто | 23.7 |
| Габарити без упаковки ШхДхВ | 41.5x44.4x55.5 |
| Вага нетто | 22.5 |
| Гарантія | 24 |