Принтер 3D Prusa MK4S Bundle KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB корпус чорний) DIY kit
Код товару:
907977
71 299,00 ₴
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
| Артикул | PR-2313 |
|---|---|
| Код ТДБ | 907977 |
| Виробник | PRUSA |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавления (FDM) |
| Сфера побудови, мм | 250 x 210 x 220 |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Матеріал для друку | PLA, PETG, Flex, PVA, PC, PP, CPE, PVB та при використанні оригінального корпусу Prusa з додатковим фільтром ABS, ASA, HIPS, PA |
| Калібрування | Автоматичне |
| Інтерфейси | USB, NFC-приймач, Локальна мережа |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Товщина шару | 0.05 - 0.30 мм |
| Швидкість друку, мм/сек | 800 |
| Дисплей | 3,5-дюймовий графічний дисплей |
| Потужність, Вт | 240 |
| Макс. температура сопла | 290°C |
| Макс. температура друкарської платформи | 120°C |
| Програмне забезпечення | PrusaSlicer, Prusa |
| Формат файлів | 3MF, STL, OBJ, STEP/STP |
| Додаткові характеристики | Nextruder, Спеціальна 32-бітна електроніка xBuddy з STM32, Датчик розжарення, датчик навантаження, датчик перевантаження, 4 високоточні термістори (оригінальні Semitec) + моніторинг обертів вентиляторів, підтримка MMU3, В комплект входить оригінальний кор |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 44x40x20.5 |
| Вага брутто | 10.35 |
| Габарити без упаковки ШхДхВ | 50x55x40 |
| Вага нетто | 7 |
| Гарантія | 24 |