Електрогриль AIWA KAMADO ASM-1500 1500Вт/27х18 см/ мех.управління/ відкриття на 180º/ знімний піддон
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Електрогриль потужністю 1500 Вт та автоматичним контролем температури AIWA KAMADO ASM-1500 допоможе швидко та без зайвих зусиль приготувати ваші улюблені стейки, овочі гриль чи сендвічі. Він підтримує роботу в широкому температурному діапазоні – від 80°С до 200°С, тому забезпечить ідеальний рівень підсмажування для різних страв.
Простора чаша розміром 27х18 см та корпус електрогрилю, який відкривається на 180°, дозволяють з легкістю розмістити продукти, а універсальна плаваюча пластина для гриля легко підлаштовується під різну товщину страв. Знімний піддон збирає зайвий для жир та вологу під час приготування.
Антипригарне покриття електрогриля AIWA KAMADO ASM-1500 запобігає пригоранню їжі спрощує процес очищення. Стійкий до відбитків пальців корпус виглядатиме охайно навіть при інтенсивному користуванні, а термоізольована ручка не нагріватимуться при користуванні.
| Гарантія | 24 |
|---|---|
| Артикул | ASM1500 |
| Код ТДБ | 898667 |
| Виробник | AIWA |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Положення пластин | Гриль |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Сфера використання | Для дому |
| Оснащення | Антипригарне покриття, ручка з ефектом холоду, знімний піддон для крапель, протиковзкі ніжки |
| Матеріал корпуса | Метал, пластик |
| Для приготування | Гриля |
| Діапазон потужності | 1500 Вт |
| Тип встановлення | Настільні |
| Особливості | Відкриття на 180º, покриття проти відбитків пальців, індикатор живлення, довжина кабеля 0,75м |
| Напруга | 220 В |
| Комплектація | Гриль, піддон для крапель, інструкція, гарантійний талон |
| Розміри робочої поверхні | 27x18 см |
| Температура нагріву | 80-200 °С |