Інтерактивна дошка Bansion BA84 (4:3)
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
Інтерактивна дошка Bansion BA84 відкриває нові можливості для навчання та роботи. Створюйте інтерактивні презентації, уроки, розвивайте творче мислення та вдосконалюйте навики командної роботи.
Робоча поверхня діагоналлю 84ʺ дає можливість ефективно працювати з великою кількістю інформації та залучати до співпраці всю аудиторію. Широкі кути огляду 170°/160° дозволяють побачити чітке та яскраве зображення з будь-якої точки приміщення.
Сенсорна панель Multi-Touch 20 дотиків підтримує одночасну роботу кількох людей, що сприяє ефективному обміну досвідом та новими ідеями.
Обирайте спосіб введення інформації - працюйте на дошці за допомогою пальців, стилусів або інших непрозорих предметів.
Інфрачервоний сенсор забезпечує точне відстеження рухів та миттєву реакцію, що робить роботу з Bansion BA84 максимально комфортною.
Керамічна зносостійка поверхня гарантує тривалий термін служби дошки навіть при інтенсивному користуванні. Дошка витримує широкий діапазон робочих температур – від -20°C до 70°C.
Інтерактивна дошка Bansion BA84 пропонує велику кількість сценаріїв її використання. Вона є ідеальним рішенням для навчальних закладів, конференц-залів та офісів. Дошка легко інтегрується з сучасним програмним забезпеченням та є сумісною з планшетами, смартфонами та ноутбуками.
| Артикул | BA-84 |
|---|---|
| Код ТДБ | 815595 |
| Виробник | Bansion |
| Тип | Інтерактивна дошка |
| Діагональ | 84" |
| Тип сенсора | Інфрачервоний |
| Співвідношення сторін | 4:3 |
| Роздільна здатність | 32768x32768 |
| Розмір робочої поверхні, мм | 1692x1194 |
| Multi-Touch | 20 дотиків |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Кут огляду, гор/верт | 170° / 160° |
| Швидкість реагування, точок/с | <20 мс |
| Методи введення | Палець, стилус або непрозорі предмети |
| Сумісні ОС | Windows (всі версії) |
| Вбудовані динаміки | Немає |
| Енергоспоживання | ≤2 Вт |
| Матеріал рамки | Алюміній |
| Колір рамки | Сірий |
| Джерело живлення | USB |
| Діапазон напруги | DC 5V, від 4.75V до 5.25V |
| Робоча температура | -20°C ~ 70°C |
| Температура зберігання | -40°C ~ 85°C |
| Додатково | Поверхня: керамічна зносостійка, Мінімальний об'єкт дотику 5 мм |
| Комплектація | Інтерактивна дошка, USB кабель, CD з драйверами, Комплект кронштейнів для настінного кріплення, 3 ручки без чорнил, Інструкція, Гарантійний талон |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 184x7x136 |
| Вага брутто | 20 |
| Габарити без упаковки ШхДхВ | 172.34x122.54x2.7 |
| Вага нетто | 16.5 |
| Гарантія | 36 |