Корпус Chieftec UNI BE-10W-300 mATX , БЖ 300W, SLIM FF WHITE
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Класичний корпус малого формфактору серії Uni Chieftec UNI BE-10W-300 - це практичне рішення для офісних комп’ютерних систем на основі материнських плат формату Mini ITX та mATX. Він пропонує вам гнучкість конфігурацій для сучасних офісних ПК.
На передній панелі корпусу Chieftec UNI BE-10W-300 розташовані чотири USB-порти та аудіороз’єми для навушників та мікрофона, що забезпечує легкий доступ та просте підключення усіх необхідних пристроїв.
Корпус Chieftec UNI BE-10W-300 оснащений чотирма слотами розширення. Він постачається у комплекті з тихим блоком живлення GPF-300P та 80-мм вентилятором.
| Гарантія | 24 |
|---|---|
| Артикул | BE-10W-300 |
| Код ТДБ | 900178 |
| Виробник | Chieftec |
| Тип корпуса | Slim |
| Материнські плати | micro ATX/Mini-ITX |
| Блок живлення | Так |
| Потужність БЖ, Вт | 300 |
| Розташування БЖ | Знизу |
| Максимальна висота кулера ЦП, мм | 50 |
| Максимальна довжина відеокарти, мм | 220 |
| Внутрішні відсіки 5.25 | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Роз'єми введення/виведення | 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 2.0, 2 х Аудіороз'єм |
| Встановлені вентилятори | Передня панель: 1x 80 мм |
| Місця під вентилятори | Передня панель: 1x 80 мм |
| Слоти розширення | 4 |
| Матеріал | сталь SGCC 0.6mm, пластик |
| Колір | Білий |
| Вага, кг | 3,47 |