Крісло ігрове Defender Energy, Клас 4, 50мм, PU, RGB, біле
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Ігрове крісло Defender Energy – це чудовий вибір для геймерів, які прагнуть організувати стильне та комфортне ігрове середовище.
Спинка і сидіння ігрового крісла оснащені вбудованим RGB підсвічуванням. Адаптовуйте світлодіодне підсвічування під будь-який ігровий стиль та настрій – використовуйте пульт дистанційного керування та обирайте один із доступних режимів підсвічування.
Високоякісна дихаюча екошкіра забезпечує відмінну циркуляцію повітря. М’яке та пружне наповнення крісла робить його зручним для щоденного користування.
Виробник також подбав про здоров’я спини користувачів – знімні подушки для шийного та поперекового відділів хребта підтримують її в безпечному положенні при сидінні.
Підлокітники з м'якою поліуретановою поверхнею надаватимуть надійну опору для ваших рук під час гри.
Ергономічний дизайн крісла Defender Energy дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки та висоту крісла відповідно до потреб користувача.
П’ять міцних та маневрених коліщат діаметром по 50 мм роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Конструкція крісла Defender Energy розрахована на зріст від 150 до 185 см та на вагу від 50 до 150 кг.
| Гарантія | 6 |
|---|---|
| Артикул | 64557 |
| Код ТДБ | 867091 |
| Виробник | Defender |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Матеріал корпусу (каркас) | Дерево |
| Додаткові характеристики | Подушка для шиї, Висота підйому 100 мм, Нахил спинки до 135 °, Керування підсвіткою |
| Розміри сидіння, см | 52.5 х 47 см |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Особливості | Бічна пітримка спини, Кокпіт, Підсвітка |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Висота сидіння | 42-52 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Колір | Білий |
| Регулювання | Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Жорсткість гойдання, Висота поперекової подушки |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Розмір коліс | 50 мм |