Крісло ігрове Defender xCom, Клас 4, 50мм ПУ, чорне
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Ігрове крісло Defender xCom – це чудовий вибір для геймерів, які прагнуть організувати стильне та комфортне ігрове середовище.
Високоякісна дихаюча екошкіра забезпечує відмінну циркуляцію повітря. М’яке та пружне наповнення крісла робить його зручним для щоденного користування.
Виробник також подбав про здоров’я спини користувачів – знімні подушки для шийного та поперекового відділів хребта підтримують її в безпечному положенні при сидінні.
Підлокітники з м'якою поліуретановою поверхнею надаватимуть надійну опору для ваших рук під час гри.
Ергономічний дизайн крісла Defender xCom дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки та висоту крісла відповідно до потреб користувача.
П’ять міцних та маневрених коліщат діаметром по 50 мм роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Конструкція крісла Defender xCom розрахована на зріст від 150 до 185 см та на вагу від 50 до 120 кг.
| Гарантія | 6 |
|---|---|
| Артикул | 64337 |
| Код ТДБ | 867084 |
| Виробник | Defender |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Додаткові характеристики | Подушка для шиї, Висота підйому 100 мм, Нахил спинки до 135 ° |
| Розміри сидіння, см | 52.5 х 47 см |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Особливості | Бічна пітримка спини, Кокпіт |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Висота сидіння | 42-52 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Колір | Чорний + червоний |
| Регулювання | Висота сидіння, Кут нахилу спинки, Жорсткість гойдання, Висота поперекової подушки |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Клас газліфта | 4 клас |
| Розмір коліс | 50 мм |