Крісло ігрове XTRIKE ME Advanced Gaming Chair GC-905, 50мм, чорно-cинє
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
Ігрове крісло XTRIKE ME Advanced Gaming Chair GC-905 (GC-905) – це чудовий вибір для геймерів, які прагнуть організувати стильне та комфортне ігрове середовище.
Високоякісні та довговічні дихаючі матеріали забезпечують відмінну циркуляцію повітря. М’яке та пружне наповнення крісла робить його зручним для щоденного користування.
Виробник також подбав про здоров’я спини користувачів – подушки для шийного поперекового відділів хребта підтримують її в безпечному положенні при сидінні. При потребі їх можна зняти.
Ергономічний дизайн крісла XTRIKE ME Advanced Gaming Chair GC-905 дозволяє відрегулювати кут нахилу спинки та висоту крісла відповідно до потреб користувача.
П’ять міцних та маневрених коліщат роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність.
| Артикул | GC-905BU |
|---|---|
| Код ТДБ | 867228 |
| Виробник | XTRIKE ME |
| Матеріал оббивки | Екошкіра |
| Додаткові характеристики | Подушка для шиї, Висота підйому 100 мм, Нахил спинки до 180 ° |
| Розміри сидіння, см | 53 х 48 см |
| Максимальне навантаження, кг | 150 |
| Особливості | Бічна пітримка спини, Кокпіт |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Висота сидіння | 44-54 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Колір | Чорний + синій |
| Регулювання | Висота сидіння, Висота поперекової подушки, Жорсткість гойдання, Кут нахилу спинки |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Розмір коліс | 50 мм |
| Механізм коливання | Tilt |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 83x65x28 |
| Вага брутто | 19 |
| Габарити без упаковки ШхДхВ | 57x50x133 |
| Вага нетто | 17 |
| Гарантія | 12 |