Крісло офісне Defender Office сітка,3 клас, рег.підлокітника,чорне
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
Виконане в стриманому дизайні крісло офісне Defender Office - ідеальний варіант для дому та офісу.
Спеціально розроблена конструкція крісла з сітчастою спинкою забезпечить відмінну циркуляцію повітря та комфорне сидіння впродовж цілого дня.
Ергономічний дизайн крісла Defender Office дозволяє налаштувати висоту крісла відповідно до потреб користувача, а його регульовані підлокітники надаватимуть надійну опору для ваших рук під час роботи. Механізм з функцією гойдання допоможе швидко відновити сили після складної роботи.
П’ять міцних та маневрених коліщат діаметром по 50 мм роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Конструкція крісла Defender Office розрахована на зріст від 150 до 185 см та на вагу від 50 до 120 кг.
| Артикул | 64317 |
|---|---|
| Код ТДБ | 867078 |
| Виробник | Defender |
| Матеріал оббивки | Текстиль + сітка |
| Колір | Чорний |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Висота сидіння | 43.5-53.5 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) | Пластик |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Розмір коліс | 50 мм |
| Регулювання | Висота сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розміри сидіння, см | 47 х 45 см |
| Клас газліфта | 3 клас |
| Додаткові характеристики | Висота підйому 100 мм, Механізм хитання 3 - 18 °, Підлокітники, що відкидаються |
| Особливості | Поперекова підтримка, З сіткою |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 59.5x58.5x25 |
| Вага брутто | 10.6 |
| Габарити без упаковки ШхДхВ | 47x45x106 |
| Вага нетто | 9.9 |
| Гарантія | 6 |