Крісло офісне Defender Optima сітка,3 клас,120 кг,чорне
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Виконане в стриманому дизайні компактне крісло офісне Defender Optima - ідеальний варіант для дому та офісу. Крісло легко закочується під робочий стіл, оскільки не має підлокітників. Воно чудово підійде для невеликих приміщень.
Спеціально розроблена конструкція крісла з сітчастою спинкою забезпечить відмінну циркуляцію повітря та комфорне сидіння впродовж цілого дня.
Ергономічний дизайн крісла Defender Optima дозволяє налаштувати висоту крісла відповідно до потреб користувача.
П’ять міцних та маневрених коліщат діаметром по 50 мм роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Конструкція крісла Defender Optima розрахована на зріст від 150 до 185 см та на вагу від 50 до 100 кг.
| Гарантія | 6 |
|---|---|
| Артикул | 64316 |
| Код ТДБ | 867077 |
| Виробник | Defender |
| Матеріал оббивки | Текстиль + сітка |
| Колір | Чорний |
| Підлокітники | Без підлокітників |
| Висота сидіння | 44-54 см |
| Матеріал основи | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Максимальне навантаження, кг | 120 |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Розмір коліс | 50 мм |
| Регулювання | Висота сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розміри сидіння, см | 57 х 48 см |
| Клас газліфта | 3 клас |
| Додаткові характеристики | Висота підйому 100 мм |
| Особливості | З сіткою |