Крісло офісне Defender Rivellon сітка,3 клас, хромована хрестовина,чорне
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Виконане в мінімалістичному дизайні крісло офісне Defender Rivellon - ідеальний варіант для дому та офісу.
Ергономічний дизайн крісла Defender Rivellon дозволяє налаштувати висоту крісла відповідно до потреб користувача, а його зручні підлокітники надаватимуть надійну опору для ваших рук під час роботи. Механізм з функцією гойдання допоможе швидко відновити сили після складної роботи.
П’ять міцних та маневрених коліщат діаметром по 50 мм роблять крісло мобільним - вони тихо і плавно ковзають по підлозі, зберігаючи при цьому її цілісність. Конструкція крісла Defender Rivellon розрахована на зріст від 150 до 185 см та на вагу від 50 до 100 кг.
| Гарантія | 6 |
|---|---|
| Артикул | 64339 |
| Код ТДБ | 867087 |
| Виробник | Defender |
| Матеріал оббивки | Текстиль + сітка |
| Колір | Чорний |
| Підлокітники | З підлокітниками |
| Висота сидіння | 42-52 см |
| Матеріал основи | Метал |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу (каркас) | Метал |
| Максимальне навантаження, кг | 110 |
| Основа | Хрестовина з роликами |
| Розмір коліс | 50 мм |
| Регулювання | Висота сидіння, Кут нахилу сидіння, Жорсткість гойдання |
| Розміри сидіння, см | 57 х 48 см |
| Клас газліфта | 3 клас |
| Додаткові характеристики | Висота підйому 100 мм, Механізм хитання 3 - 18 ° |
| Особливості | З сіткою |