Мультимейкер Camry CR 3057 6в1/ 1200Вт/ гриль/ сендвіч/ вафлі/ горішки/ омлет/ змінні пластини/ сіри
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Мультимейкер Camry CR 3057 – це багатофункціональний пристрій, який допоможе урізноманітнити ваш щоденний харчовий раціон.
Шість видів знімних пластин - для гриля, двох видів сендвічів, омлетів, горішків та товстих вафель дозволять готувати страви за лічені хвилини. З Camry CR 3057 у вашому кулінарному арсеналі завжди буде декілька варіантів смачних та швидких сніданків.
Світлові індикатори сповіщатимуть про поточний стан роботи: червоний – індикатор живлення, зелений – термостат.
Антипригарне покриття пластин запобігатиме пригоранню страв та зробить простішим процес їх очищення.
Можливість вертикального зберігання мультимейкера Camry CR 3057 дозволяє раціонально використовувати простір на кухні.
| Гарантія | 24 |
|---|---|
| Артикул | CR3057 |
| Код ТДБ | 892790 |
| Виробник | Camry |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Положення пластин | Гриль |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Сфера використання | Для дому |
| Оснащення | Ручка з холодним дотиком, Протиковзкі гумові ніжки, Довжина шнура живлення: 70 см, Корпус з нержавіючої сталі та бакеліту |
| Матеріал корпуса | Метал, пластик |
| Для приготування | Гриля, сендвічів, вафель |
| Діапазон потужності | 1200 Вт |
| Тип встановлення | Настільні |
| Особливості | Проста система фіксації опорних пластин, Вертикальне зберігання |
| Напруга | 220 В |
| Комплектація | Мультимейкер, пластини для гриля, пластини для сендвічів 2 види, пластини для вафель, прилад для приготування горіхових тістечок, омлетниця, інструкція |
| Розміри робочої поверхні | 21.3x11.7 см |