Плита настільна Camry CR 6514 індукційна/ конфорок: 2/ 3500Вт+3500В/ 60°-240° С/ склокераміка
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Індукційна настільна плита Camry CR 6514 – допоможе швидко та просто приготувати улюблені страви та звільнити час на спілкування з друзями та родиною.
Дві керамічні зони приготування діаметром 220 мм роблять цю електричну піч чудовою альтернативою стаціонарному кухонному обладнанню. Вони підходять для каструль діаметром 12-22 см.
Десять рівнів температури приготування (60 - 240 ℃) та дев’ять рівнів потужності (200 - 2000 Вт) дають можливість адаптувати плиту для приготування різних страв.
Зручне керування процесом приготування їжі здійснюється за допомогою вбудованої сенсорної панелі зі світлодіодною індикацією. Плита Camry CR 6514 також оснащена таймером для контролю часу.
| Гарантія | 24 |
|---|---|
| Артикул | CR6514 |
| Код ТДБ | 898078 |
| Виробник | Camry |
| Тип | Індукційна |
| Кількість конфорок | 2 |
| Потужність плити, кВт | 3,5 |
| Потужність конфорок | 3500 Вт |
| Діаметр конфорок | 22 см |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Індукційні |
| Тип керування | Сенсорне |
| Особливості | Тример: 180 хвилин, Блокування від дітей, Два типи керування: потужність або температура, Автоматичне розпізнавання горщика |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | Склокераміка |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики | Довжина шнура живлення: 115 см |
| Рівні потужності | 10 |
| Діапазон температур | 60 - 240°C |