Плита настільна Camry CR 6515 індукційна/ конфорок:1/ 20-2000Вт/ 60°-240° С/ склокераміка
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Індукційна настільна плита Camry CR 6514 – чудовий резервний варіант кухонного обладнання, який допоможе швидко та просто приготувати або розігріти улюблені страви.
Енергоефективна індукційна технологія забезпечує ефективне нагрівання, точне керування та швидке приготування страв. Склокерамічна зона приготування з діаметром поверхні нагріву 190 мм міцна та легка в очищенні.
Зручне керування процесом приготування їжі здійснюється за допомогою температурного регулятора та панелі керування з цифровим дисплеєм.
Регулюйте потужність нагріву двома способами - встановлюючи потрібну температуру (60°C - 240°C) або потужність (200 Вт - 2000 Вт). Плита Camry CR 6514 також оснащена таймером для контролю часу.
| Гарантія | 24 |
|---|---|
| Артикул | CR6515 |
| Код ТДБ | 903873 |
| Виробник | Camry |
| Тип | Індукційна |
| Кількість конфорок | 1 |
| Потужність плити, кВт | 2 |
| Потужність конфорок | 200 – 2000 Вт |
| Діаметр конфорок | 19 см |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Особливості | Вбудований таймер від 0 до 180 хвилин |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний/Срібний |
| Покриття варильної поверхні | Склокераміка |
| Дисплей | Так |
| Додаткові характеристики | Шнур живлення 150 см |
| Діапазон температур | 60 - 240°C |