Принтер 3D Prusa MK4S KIT (FDM 1.75mm 250x210x220mm USB Wi-Fi NFC чорний) DIY kit
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
Prusa MK4S – високошвидкісна 3D-друкарка нового покоління, яка працює на основі принципу відкритого вихідного коду та забезпечує високу швидкість і точність друку.
Оновлений екструдер Nextruder з 360° охолодженням дозволяє друкарці заощаджувати час і матеріали та досягати рекордних швидкостей друку з виступами 75°. Nextruder з прямим приводом гарантує бездоганну точність розмірів і міцне зчеплення шарів.
Відкрита конструкція принтера (bed-slinger) надає максимально простий доступ до всіх компонентів, що значно полегшує обслуговування та модернізацію.
Заводські налаштування профілів друку для понад 200 філаментів максимально спрощують процес друку та забезпечують виняткову якість кінцевого виробу.
Prusa MK4S оснащена інтелектуальними датчиками, які здійснюють контроль над калібруванням першого шару, призупиненням друку та надсиланням сповіщень про закінчення філамента.
3-D друкарка Prusa MK4S - ваша довгострокова інвестиція в майбутні проєкти, вона легко адаптується до зростаючих потреб та готова до подальших модифікацій та доповнень. Відкрита архітектура друкарки надає можливість монтувати додаткові плати для розширення функціоналу, зокрема GPIO.
Експериментуйте з кольором та матеріалами, Prusa MK4S підтримує фірмовий блок MMU3, який дозволяє друкувати об'єкти з використанням до п'яти різних філаментів в одному циклі.
Програмне забезпечення PrusaSlicer, хмарні сервіси Prusa Connect, EasyPrint та мобільний застосунок PrusaApp створюють безшовну екосистему для 3D-друку, яка дає змогу підготувати проєктну модель, відправити її на принтер та контролювати процес друку віддалено з будь-якої точки світу. Модуль Wi-Fi можна легко відключити для середовищ, які вимагають найвищого рівня безпеки.
Prusa MK4S KIT постачається у вигляді набору деталей, які користувач збирає самостійно. Це допоможе заощадити кошти та отримати глибоке розуміння конструкції принтера.
| Артикул | PR-14267 |
|---|---|
| Код ТДБ | 899208 |
| Виробник | PRUSA |
| Технологія друку | Метод послідовного наплавления (FDM) |
| Сфера побудови, мм | 250 x 210 x 220 |
| Кількість друкувальних головок | 1 |
| Матеріал для друку | PLA, PETG, Flex, PVA, PC, PP, CPE, PVB та при використанні оригінального корпусу Prusa з додатковим фільтром ABS, ASA, HIPS, PA |
| Калібрування | Автоматичне |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, NFC-приймач |
| Діаметр сопла | 0.4 мм |
| Діаметр нитки | 1.75 мм |
| Товщина шару | 0.05 - 0.30 мм |
| Дисплей | 3,5-дюймовий графічний дисплей |
| Потужність, Вт | 240 |
| Макс. температура сопла | 290°C |
| Макс. температура друкарської платформи | 120°C |
| Програмне забезпечення | PrusaSlicer, Prusa |
| Додаткові характеристики | Nextruder, Спеціальна 32-бітна електроніка xBuddy з STM32, Датчик розжарення, датчик навантаження, датчик перевантаження, 4 високоточні термістори (оригінальні Semitec) + моніторинг обертів вентиляторів, підтримка MMU3 Постачається розібраним |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 44x40x50.5 |
| Вага брутто | 10.35 |
| Габарити без упаковки ШхДхВ | 50x55x40 |
| Вага нетто | 7 |
| Гарантія | 24 |