TFT 27'' AIWA MQ2712-B, IPS, QHD, 120Гц, HDMI, DP, USB Type-C, чорний
Код товару:
899584
6 319,00 ₴
Де купити
Шукайте даний товар в інтернет-магазинах України та на полицях магазинів.
| Артикул | MQ2712-B |
|---|---|
| Код ТДБ | 899584 |
| Виробник | AIWA |
| Діагональ екрану | 27 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 (Quad HD) |
| Тип матриці | IPS |
| Вигнутий | Немає |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 250 кд/м² |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 5 |
| Статична контрасність | 1000:1 |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіороз'єм |
| Power Delivery | USB Type-C PD до 15 Вт |
| VESA | 75x75 |
| Колонки | Так |
| Веб-камера | Немає |
| Джерело живлення | Зовнішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 48 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20° |
| Особливості | Flicker Free, Low Blue Light, Динаміки 2х3 Вт, Type-C підтримує PD до 15 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габарити з упаковкою ШхДхВ | 81x13x43 |
| Вага брутто | 7.1 |
| Вага нетто | 5.3 |
| Гарантія | 36 |