TFT 27" AOC Q27P4U, QHD, IPS, 120Hz, 2xHDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний
Код товару:
907245
10 319,40 ₴
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
| Гарантія | 60 |
|---|---|
| Артикул | Q27P4U |
| Код ТДБ | 907245 |
| Виробник | AOC |
| Діагональ екрану | 27 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 (Quad HD) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 4 |
| Статична контрасність | 1500:1 |
| Динамічна контрасність | 50 000 000:1 |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Додаткові роз'єми | 3 x USB 3.2, 1 x USB-B, 1 x Аудіороз'єм |
| Power Delivery | USB-C PD - 15 Вт |
| Колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 17.84 Вт, В режимі очікування: 0.3 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +30°, Регулювання по висоті: 150 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання: +/-175° |
| Особливості | Динаміки 2х2 Вт, Adaptive Sync, HDR Mode, Anti Blue Light |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 5,96 |