TFT 27" AOC U27B3AF, IPS, 4K UHD, HDMIx2, DP, HAS, колонки, чорний
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Вишуканий UHD монітор AOC U27B3AF відтворює кришталево чисте, яскраве та реалістичне зображення.
Адаптивна синхронізація AdaptiveSync та підтримка HDR 10 покращують синхронізацію графічного процесора з монітором, що робить відеоконтент плавним та реалістичним.
Вузькі з трьох сторін корпусу рамки дозволяють заощадити корисний простір, а співвідношення сторін 16:9 надає можливість переглядати фільми в оригінальному розмірі. Вміст, який відображається на моніторі, виглядатиме чудово з будь-якої точки кута огляду 178°.
Монітор AOC U27B3AF оснащений двома вбудованими динаміками потужністю по 2 Вт - спілкуйтесь онлайн, дивіться фільми, слухайте музику та грайте в ігри без підключення зовнішніх динаміків.
У моніторі також передбачені технології захисту зору, які зменшують їх втому навіть при тривалій роботі. LowBlueLight понижує рівень синього світла, Flicker-Free усуває шкідливе мерехтіння, а антиблікове покриття позбавляє відблисків, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Створюйте для себе максимально зручне робоче середовище - обирайте оптимальні висоту та кут нахилу екрана та працюйте з комфортом.
Підключення монітора AOC U27B3AF здійснюється за допомогою двох роз’ємів HDMI та DisplayPort.
| Гарантія | 36 |
|---|---|
| Артикул | U27B3AF |
| Код ТДБ | 873873 |
| Виробник | AOC |
| Діагональ екрану | 27 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 4 |
| Статична контрасність | 1000:1 |
| Динамічна контрасність | 20 000 000:1 |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| Додаткові роз'єми | 1 x Аудіовихід |
| Колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 27 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 110 мм |
| Особливості | Adaptive Sync, HDR 10 |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 5,2 |