TFT 27" Philips 27B1U3900, 4K UHD, IPS, 2хHDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, кол
Код товару:
891501
14 861,70 ₴
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
| Гарантія | 36 |
|---|---|
| Артикул | 27B1U3900/00 |
| Код ТДБ | 891501 |
| Виробник | PHILIPS |
| Діагональ екрану | 27 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 4 |
| Статична контрасність | 1000:1 |
| Динамічна контрасність | 50 000 000:1 |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Додаткові роз'єми | 3 х USB 3.2, 1 x RJ-45, 1 х Аудіороз'єм |
| Колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 25.3 Вт В режимі очікування: 0.3 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +25°, Регулювання по висоті: 130 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання (Swivel ): +/-180° |
| Особливості | EasyRead, USB-C PD 3.0 до 90 Вт, PIP/PBP |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 6,65 |