TFT 27" Philips 27E1N1600AE, QHD, IPS, 100hz, 1ms, HDMI, USB-C, USB hub, HAS, колонки, чорний
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Монітор з розширеними можливостями підключення Philips 27E1N1600AE - це універсальне рішення, яке однаково добре підійде як для комп’ютерних ігор чи перегляду відео, так і для виконання повсякденних задач. QHD екран з IPS матрицею відтворює чітке реалістичне зображення при широкому, до 178°, куті огляду.
Технологія HDR10 забезпечує неперевершену яскравість, контрастність, передачу кольору та глибокі відтінки чорного. А з частотою оновлення 100 Гц та часом відгуку 1 мс відеоконтент буде плавним, без розривів та розмиття зображення.
Розроблена спеціально для ігрових моніторів технологія SmartImage Game допоможе підібрати оптимальні параметри екрана для відповідного типу гри. Вона пропонує для вибору режими «FPS», «Racing», «RTS» та має спеціальний режим «SmartFrame», що дозволяє виділяти певну ділянку. Режими «Gamer 1» і «Gamer 2» надають можливість збереження персональних налаштувань на основі різних ігор.
Зручна кнопка EasySelect допоможе швидко змінити налаштування монітора безпосередньо в екранному меню.
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн, переглядайте фільми, слухайте музику без підключення зовнішніх динаміків.
Для роботи з документами розроблений спеціальний режим - EasyRead. У моніторі Philips 27E1N1600AE також передбачений ряд технологій для захисту зору. Вони зменшують навантаження на очі та роблять перегляд комфортним. Режим Low Blue понижує рівень синього світла, а технологія Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння. Антиблікове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ергономічний дизайн підставки надає можливість облаштувати максимально зручне та охайне робоче середовище. Підбирайте оптимальні для вас висоту та кут нахилу екрана та працюйте з комфортом.
Підключення монітора Philips 27E1N1600AE здійснюється за допомогою роз’єму HDMI. Використовуйте роз’єм USB Type-C для підключення монітора до ноутбука - так ви зможете переглядати високоякісне відео на великому дисплеї, заряджаючи при цьому під’єднаний пристрій з потужністю до 65 Вт. У вашому розпорядженні також буде два додаткових порти USB Type-A.
| Гарантія | 36 |
|---|---|
| Артикул | 27E1N1600AE/00 |
| Код ТДБ | 870692 |
| Виробник | PHILIPS |
| Діагональ екрану | 27 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 (Quad HD) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Статична контрасність | 1500:1 |
| Динамічна контрасність | Mega Infinity DCR |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | 1 |
| Додаткові роз'єми | 2 х USB 3.2, 1 х Аудіовихід |
| Колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 25.5 Вт, В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 100 мм |
| Особливості | Power Delivery 65 Вт, HDR 10 |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 5,75 |