TFT 27" Philips 27E1N1800A, IPS, 4K UHD, 2xHDMI, DP, колонки, чорний
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Монітор Philips 27E1N1800A - це зручне та практичне рішення для виконання повсякденних робочих задач. IPS панель з роздільною здатністю FHD забезпечує відтворення високодеталізованого реалістичного зображення при широкому куті огляду - 178°/178°.
Роздільна здатність UltraClear 4K UHD робить монітор чудовим робочим інструментом для роботи зі складними бухгалтерськими чи графічними програмами CAD/CAM та 3D-графікою.
Технологія AdaptiveSync від AMD синхронізує частоту оновлення монітора з частотою графічного процесора, що робить ігровий процес надзвичайно плавним, без розірваних кадрів, а підтримка HDR10 забезпечує неперевершену яскравість, контрастність, передачу кольору та глибокі відтінки чорного.
Ексклюзивна технологія SmartImage аналізує відображуваний на екрані вміст та надає можливість вибору різних режимів перегляду. Обирайте режим «Офіс», «Фото», «Фільм», «Гра», «Економія енергії» або будь-який інший, а SmartImage налаштує контрастність, насиченість кольорів і чіткість зображення відповідно до обраного режиму. Для комфортного читання створений спеціальний режим EasyRead.
Для роботи з документами розроблений спеціальний режим EasyRead. У моніторі Philips 27E1N1800A також передбачено ряд технологій для захисту зору. Вони зменшують навантаження на очі та роблять перегляд комфортним. Режим Low Blue понижує рівень синього світла, а технологія Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння. Антиблікове покриття дозволяє чітко бачити вміст на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Два вбудовані стереодинаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн, переглядайте фільми, слухайте музику без підключення зовнішніх динаміків.
Зручна кнопка EasySelect допоможе швидко змінити налаштування монітору безпосередньо в екранному меню.
Підключення монітора Philips 27E1N1800A здійснюється за допомогою двох роз’ємів HDMI версії 2.0 або DisplayPort.
| Гарантія | 36 |
|---|---|
| Артикул | 27E1N1800A/00 |
| Код ТДБ | 875331 |
| Виробник | PHILIPS |
| Діагональ екрану | 27 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 350 кд/м² |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 4 |
| Статична контрасність | 1000:1 |
| Динамічна контрасність | Mega Infinity DCR |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| Додаткові роз'єми | 1 х Аудіовихід |
| Колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 27.24 Вт; В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20° |
| Особливості | HDR 10 |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 4,35 |