TFT 31.5" BenQ MA320U, IPS, 4K, 2хHDMI, USB-C, HAS, Pivot, кол., сріблясто-сірий
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
4К монітор BenQ MA320U - ідеальне рішення для розширення екрана MacBook. Він підтримує широку колірну гаму P3 і відображає професійно відкалібровані яскраві кольори BenQ для пристроїв MacBook.
Працюйте на великому екрані з узгодженим передаванням кольорів Mac - підключайте монітор до MacBook за допомогою USB-C кабелю для роботи та заряджання з потужністю до 90 Вт.
Здійснюйте прості налаштування, використовуючи програмне забезпечення BenQ Display Pilot 2 – налаштовуйте комбінації клавіш для простого доступу до найбільш уживаних команд, розподіляйте робочий стіл, синхронізуйте елементи керування між MacBook і монітором. Функція керування з клавіатури Mac дає можливість легко регулювати яскравість екрана та гучність через клавіатуру Mac.
Підтримка стандарту HDR10 та сертифікації DisplayHDR 600 забезпечує відтворення детального реалістичного зображення. З монітором BenQ MA320U ви отримаєте яскравіші світлі ділянки, глибші тіні та більш насичені кольори.
Технологія Brightness Intelligence Plus Gen2 розпізнає інтенсивність освітлення та колірну температуру середовища й автоматично налаштовує відповідні параметри в дисплеї, а функція поступового регулювання яскравості, залежно від часу використання монітору, створює максимальний комфорт для очей.
Вбудовані динаміки потужністю 3 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Дивіться фільми, слухайте музику, спілкуйтесь з родиною, друзями, колегами без додаткового обладнання.
У моніторі BenQ MA320U передбачені технології захисту зору, які запобігають перенапруженню очей при тривалій роботі. Low Blue Light понижує рівень синього світла, Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння, а наноматова панель з антибліковим покриттям дозволяє чітко бачити зображення, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною.
Ергономічний дизайн підставки монітора BenQ MA320U створює зручне робоче середовище. Налаштовуйте оптимальні для вас висоту, кути нахилу та повороту, обертайте екран на 90° та працюйте з комфортом.
Два роз’єми HDMI дозволяють під’єднатись ще до двох пристроїв для роботи в багатозадачному режимі. У вашому розпорядженні також будуть два порти USB-А та порт USB-С з підтримкою зарядної потужності до 15 Вт.
| Гарантія | 36 |
|---|---|
| Артикул | 9H.LMXLB.QBE |
| Код ТДБ | 893237 |
| Виробник | BenQ |
| Діагональ екрану | 31,5 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 (Ultra HD 4K) |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 600 кд/м² |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 5 |
| Статична контрасність | 1300:1 |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | 2 |
| Додаткові роз'єми | 2 x USB 3.2, 1 x Аудіороз'єм |
| Колонки | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 45 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 115 мм, Переворот (Pivot): +/-90°, Обертання (Swivel): +/-15° |
| Особливості | HDR10, VESA DisplayHDR 600, Brightness Intelligence Plus Gen2, USB-C PD до 90 Вт |
| Колір | Сріблясто-білий |
| Вага, кг | 9,1 |