TFT 31,5" Philips 32M2C5500W, QHD, VA, 240Hz, 0,5ms, вигнутий, HDMI, DP, синювато-сірий
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
Швидкісний ігровий монітор Philips 32M2C5500W стане вашим надійним компаньйоном у напружених битвах та стрімких перегонах. Ви неодмінно оціните плавність швидкісних рухів і драматичних переходів при будь-якій динамічній грі. Вигнутий корпус допоможе сконцентрувати увагу та з головою поринути у світ улюблених ігор.
Частота оновлення 240 Гц у повній мірі розкриває можливості сучасних графічних процесорів - вона з блискавичною швидкістю перетворить вашу реакцію в ігрові дії. Режим низької затримки введення Low Input Lag перенаправляє всі ресурси монітора на обробку відгуку. З часом відгуку 0,5 мс ви зможете завжди бути на крок попереду від суперника. Дратівливим затримкам зображення тут не місце.
Технологія FreeSync Premium Pro від AMD забезпечує справжню гру HDR – ви отримаєте надзвичайно плавну гру на піку, зображення з винятково високим динамічним діапазоном та низький рівень затримки.
Розроблена спеціально для ігрових моніторів технологія SmartImage Game допоможе підібрати оптимальні параметри екрана для відповідного типу гри. Вона пропонує для вибору режими «FPS», «Racing», «RTS» та має спеціальний режим «SmartFrame», що дозволяє виділяти певну ділянку. Режими «Gamer 1» і «Gamer 2» надають можливість збереження персональних налаштувань на основі різних ігор.
Зручна кнопка EasySelect допоможе швидко змінити налаштування монітору безпосередньо в екранному меню.
Роздільна здатність QHD забезпечує неперевершену деталізацію та передачу кольорів. Монітор отримав сертифікат DisplayHDR 400, що дозволило вивести зображення на новий рівень, порівняно з моніторами SDR.
Монітор Philips 32M2C5500W також чудово підійде для роботи зі складними бухгалтерськими чи графічними програмами CAD/CAM. Використовуючи функцію MultiView ви зможете підключити до монітора відразу два пристрої та працювати в багатозадачному режимі із вмістом двох ПК.
Технології захисту зору зменшують втому очей навіть при тривалій роботі. Режим Low Blue Light понижує рівень синього світла, а технологія Flicker Free усуває шкідливе мерехтіння. Антиблікове покриття дозволяє чітко бачити зображення на екрані, навіть якщо джерело світла знаходиться за спиною. Для роботи з документами розроблений спеціальний режим EasyRead.
Надійна полегшена підставка монітора Philips 32M2C5500W забезпечує його стійкість та надає додатковий простір для ігрових рухів. Її ергономічний дизайн допоможе облаштувати комфортне робоче середовище - підбирайте найбільш зручні для вас висоту, кути нахилу і повороту екрана та поринайте у світ улюблених ігор.
Підключення монітора Philips 32M2C5500W здійснюється за допомогою роз’ємів HDMI і DisplayPort. Вбудований USB-концентратор з чотирма USB-А портами дозволяє підключити усе необхідне обладнання та здійснювати з ним швидкий обмін даними.
| Гарантія | 36 |
|---|---|
| Артикул | 32M2C5500W/00 |
| Код ТДБ | 865566 |
| Виробник | PHILIPS |
| Діагональ екрану | 31,5 |
| Максимальна роздільна здатність | 2560x1440 (Quad HD) |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 500 кд/м² |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Вигнутий | Так |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час реакції, мс | 0,5 |
| Статична контрасність | 4000:1 |
| Динамічна контрасність | Mega Infinity DCR |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 2 |
| Додаткові роз'єми | 4 x USB-A 3.2, 1 x USB-B 3.2, 1 x Аудіовихід |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 39.36 Вт; В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 130 мм, Обертання (Swivel): +/-30° |
| Особливості | Сертифікат DisplayHDR 400 |
| Колір | Темно-сірий |
| Вага, кг | 8,35 |