TFT 34" Philips 34B2U3600CH, WQHD, VA, 120Гц, вигн., 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, чорний
Код товару:
907243
22 932,00 ₴
Де купити
Шукайте даний товар в інтерент-магазинах України та на полицях магазинів.
| Гарантія | 60 |
|---|---|
| Артикул | 34B2U3600CH/00 |
| Код ТДБ | 907243 |
| Виробник | PHILIPS |
| Діагональ екрану | 34 |
| Максимальна роздільна здатність | 3440x1440 (UWQHD) |
| Тип матриці | VA |
| Тип підсвітки | wLED |
| Яскравість | 300 кд/м² |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Вигнутий | Так |
| Покриття екрана | Антиблікове |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час реакції, мс | 4 |
| Статична контрасність | 3500:1 |
| Динамічна контрасність | 50 000 000:1 |
| Кут огляду, гор/верт | 178/178 |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| USB Type-C | 2 |
| Додаткові роз'єми | 4 x USB 3.2, 1 x RJ-45, 1 x Аудіороз'єм |
| Power Delivery | USB PD 3.0 до 90 Вт |
| Колонки | Так |
| Веб-камера | Так |
| VESA | 100x100 |
| Джерело живлення | Внутрішнє |
| Споживана потужність | В робочому режимі: 28.26 Вт, В режимі очікування: 0.3 Вт |
| Властивості підставки | Кут нахилу: -5° / +30°, Регулювання по висоті: 180 мм, Обертання: +/-180° |
| Особливості | Вигин 1500R, SoftBlue, EasyRead, Адаптивна синхронізація, HDR10, EyeSafe, Динаміки 5x2 Вт, PIP/PBP, 5-мегапіксельна камера з мікрофоном і світлодіодним індикатором (для Windows Hello), SmartKVM |
| Колір | Чорний |
| Вага, кг | 10,4 |