Електротехнічні рішення

Електротехнічні рішення

Для виробництва, сфери торгівлі та інших галузей надзвичайно важливим є питання  якісної побудови системи електроживлення, оскільки при порушеннях виникає суттєва загроза виходу з ладу виробничого обладнання, втрати даних, зупинки виробничих процесів, що у свою чергу призводить до прямих фінансових втрат.

Якісно спроектована та побудована система дозволяє постійно контролювати стан електромережі, споживання електроенергії, прогнозувати час автономної роботи під час аварійної ситуації, контролювати несанкціонований доступ, температуру, вологість приміщень, у яких встановлено вузли системи.

Департамент системної інтеграції компанії «Техніка для бізнесу» пропонує будь-які роботи, що стосуються електромонтажних робіт, електропроводки та електроосвітлення, системи захисного та телекомунікаційного заземлення. Електротехнічна лабораторія проводить вимірювання опору заземлення, опору ізоляції, петлі «фаза-нуль».

Ми можемо бути корисні Вам в побудові наступних систем

Системи електроживлення
Розробка та реалізація проектів систем електроживлення для об'єктів різного призначення та рівня складності
Системи освітлення
Індивідуальний підбір професійного офісного, промислового та комерційного освітлення
Системи гарантованого електроживлення
Забезпечення гарантованого електроживлення, аби уникнути негативних наслідків у випадку порушень постачання електроенергії.

Ми використовуємо сучасну продукцію високотехнологічних виробників обладнання, яка відповідає найвищим запитам і вдало поєднується з інтер'єром приміщення.

При виборі обладнання дотримуються вимоги міжнародних стандартів IEC 62040, TIA-942.

Форма запиту інформації

* = поля обов’язкові для заповнення

Заповнивши дану форму, я автоматично надаю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності до ЗУ «Про захист персональних даних»