Рішення для спільної роботи

Рішення для спільної роботи

Завдяки застосуванню рішень для спільної роботи користувачі таких рішень отримують додаткові можливості для створення єдиного бізнес-середовища, здатного підтримувати різні типи ділових комунікацій, підвищення якості обслуговування клієнтів.

«Техніка для бізнесу» впроваджує:

  • Конференц-системи: on-premise або за допомогою web-аплікації
  • Системи уніфікованих комунікацій (UC)
  • Контакт-центри
  • Системи відеоконференцзв’язку

Системи уніфікованих комунікацій (UC) – це ефективне рішення, яке інтегрує між собою різні інструменти зв’язку: класичну телефонію, IP-телефонію, веб та відеоконференції, голосову пошту, обмін текстовими повідомленнями тощо та консолідує їх для командної роботи у будь-якому місці та на будь-якому пристрої. Велика кількість спеціалізованих додатків розширює можливості стандартних рішень і дозволяє добитися максимально ефективної роботи компанії, отримати багато структурованої інформації для більш детального аналізу даних.

Багаторічний досвід роботи в цій галузі дозволяє фахівцям «Техніки для бізнесу» пропонувати рішення, що забезпечують тісну взаємодію новітніх інноваційних технологій з існуючою інфраструктурою Замовників.

Форма запиту інформації

* = поля обов’язкові для заповнення

Заповнивши дану форму, я автоматично надаю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності до ЗУ «Про захист персональних даних»