Побудова серверних кімнат, ЦОД

Побудова серверних кімнат, ЦОД

Серверна кімната – невід’ємна частина ІТ-інфраструктури, а правильність в її організації – це гарантія безпеки Вашого телекомунікаційного або серверного обладнання.

В кожній організації побудова серверної кімнати є унікальною, адже вона має відповідати вимогам Замовника та нормам  експлуатації: габарити приміщення, температурний режим, безпека.

Вирішуючи масштабні інформаційні завдання, більшість компаній стикаються з неконтрольованим зростанням витрат і зниженням ефективності інвестицій в ІТ. Будівництво центру обробки даних (ЦОД) і консолідація ІТ-ресурсів дає якісний стрибок у розвитку корпоративних систем, відкриваючи нові можливості для впровадження найсучасніших ефективних технологій.

«Техніка для бізнесу» пропонує повний комплекс послуг, обладнання та програмне забезпечення для побудови ЦОД будь-якого масштабу для різних галузей економіки. Компанія вирішує всі супутні інформаційні завдання Замовника, включаючи інженерну підготовку майданчика, підключення ЦОД до магістральних каналів зв'язку, забезпечення безперервності бізнес-процесів Замовника, комплексне сервісне обслуговування тощо.

«Техніка для бізнесу» пропонує побудову розподілених ЦОД і резервних центрів, використовуючи кластеризацію і віртуалізацію, а також послуги з міграції додатків у віртуальні середовища. Компанія пропонує рішення для впровадження мобільних або модульних комплексів.

Основна мета створення ЦОД

Фізичне розміщення IT-обладнання
Безперебійна робота IT-обладнання в разі відімкнення електроживлення від основних джерел
Захист інформації та захист IT-обладнання

 

Форма запиту інформації

* = поля обов’язкові для заповнення

Заповнивши дану форму, я автоматично надаю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності до ЗУ «Про захист персональних даних»