Системи безпеки, системи диспетчеризації споруд

Системи безпеки, системи диспетчеризації споруд

«Техніка для бізнесу» надає широкий спектр послуг у цій сфері, задовольняючи вимоги навіть найвибагливіших клієнтів. Користувач отримує найзручніші методи для спостереження та керування системами: сповіщення про стан охоронних систем за допомогою телефонних мереж, стільникового зв’язку, мережі Інтернет, перегляд зображень із системи відеонагляду з будь-якого місця за допомогою персонального комп’ютера, мобільного телефону тощо.

Передбачено можливість інтеграції з такими системами як: інтелектуальний будинок, система диспетчеризації, автоматизація певних процесів тощо. Таким чином забезпечується захист об’єктів не тільки від пограбувань чи вторгнень, а й від витоку газу, затоплення та пожежі. В свою чергу системи контролю і управління доступом дають можливість облікувати робочий час працівників, організувати автоматичні стоянки і т.д.

Продукти та рішення:

Системи охоронної сигналізації
Системи відеонагляду
Системи контролю і управління доступом

Широкий спектр обладнання різного класу визнаних виробників дозволяє нам підібрати необхідну систему захисту для найвибагливіших споживачів та надійно захистити всі види об’єктів, починаючи від квартири чи невеличкого магазину і закінчуючи торгівельними комплексами, складами, заводами і т.д. Також важливу роль відведено системам охорони периметру, котрі охоплюють не лише ті чи інші приміщення та будівлі, але й території та об’єкти режимного та державного значення.

Системи безпеки, які ми пропонуємо, відповідають як вітчизняним вимогам, так і європейським стандартам, що дозволяє вивести сигнали для спостереження на будь-який пульт централізованого нагляду.

Форма запиту інформації

* = поля обов’язкові для заповнення

Заповнивши дану форму, я автоматично надаю згоду на обробку моїх персональних даних у відповідності до ЗУ «Про захист персональних даних»