Poly

Про компанію

Poly – провідний американський бренд, який спеціалізується на виробництві аудіо- та відеоконференційних систем, IP-телефонів, навушників, гарнітур, відеокамер та інших рішень для комунікацій. 

Компанія Polycom була заснована у 1991 році й з того часу почала інвестувати свої зусилля у розвиток комунікаційних технологій. У 2018 році  Polycom був придбаний Plantronics та згодом змінив своє найменування на Poly.

Віднедавна компанія Poly стала частиною HP, що дало початок новому періоду в історії бренду. Поєднання інтелектуальних надбань Poly і HP дозволило запропонувати користувачам повний спектр товарів і послуг для віддаленого співробітництва.

Високотехнологічна продукція преміумкласу та інноваційні програмні рішення Poly спрямовані на повне задоволення потреб гібридного робочого середовища та покращення комунікацій у бізнесі.

Представництва Poly знаходяться у США, в країнах Європи та Азії. 

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор Poly в Україні.

Продукція

Своїм партнерам ми пропонуємо бездротові TWS навушники Poly, дротові та бездротові гарнітури Poly, спікерфони Poly, мікрофони Poly, вебкамери та відеобари Poly, IP-телефони та інші корпоративні рішення Poly.

Навушники з мікрофоном серії Poly Voyager – це преміальні аксесуари, які вирізняються Hi-Fi звуком, комфортом у користуванні, можливістю одночасного підключення до декількох пристроїв та тривалим часом автономної роботи.

IP-телефони Poly за лічені секунди перетворять ваш конференц-центр на розумний простір для віддаленої співпраці. Запускайте конференц-дзвінки одним натисканням кнопки.

Спікерфони Poly Sync стануть незмінними помічниками у проведенні конференц-дзвінків та відеоконференцій. Встановлюйте з’єднання з пристроями за допомогою технології Bluetooth або порту USB  незалежно від способу підключення.  Якістю звуку будуть задоволені всі учасники переговорів.

Використовуйте індивідуальні USB-мікрофони для віддалених зустрічей чи запису аудіо, виглядайте якнайкраще з відеокамерами Poly, які завжди триматимуть вас у центрі уваги співрозмовника.

Організовуйте відеоконференції з комплексним рішенням від Poly - відеобарами, пристроями, які об’єднали в собі мікрофонний масив із шумопоглинанням, потужний вбудований динамік та вебкамеру з роздільною здатністю до 4K.

Продукція Poly створена для роботи з найновішими платформами для зустрічей, у тому числі, Microsoft Teams, Zoom і Google Meet. Програмне забезпечення Lens Cloud дозволяє завчасно надавати доступи та керувати розгортанням пристроями Poly.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів Poly в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Poly. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.