VIVOTEK

Про компанію

VIVOTEK Inc. – тайванський виробник мережевих камер та обладнання для систем відеоспостереження, який розпочав свою діяльність у лютому 2000 року.

Впровадження інноваційних підходів та технологій в апаратно-програмне забезпечення відеонагляду та застосування комплексного підходу в побудові систем відеоспостереження дозволило компанії швидко посісти провідне місце на світовому ринку товарів для відеонагляду.

У 2006 році VIVOTEK стає учасником фондової біржі TWSE (TAIEX: 3454) та виставляє свої акції на IPO. Цей крок поклав початок стрімкому зростанню капіталовкладень для  досліджень та розробок, що дозволило ще більше підняти виробничі показники.

У період з  2008 по 2017 роки  VIVOTEK відкриває нові офіси та дочірні компанії у США, Європі, Середньому Сході, Латинській Америці та Японії. Станом на сьогодні компанія створила мережу з більш ніж 183 авторизованих дистриб'юторів у понад 116 країнах світу.

Компанія Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор товарів бренду VIVOTEK в Україні.

Продукція

Комплекти відеонагляду VIVOTEK охоплюють широкий асортимент відеокамер, програмного забезпечення, допоміжного обладнання та аксесуарів для систем відеоспостереження.

Купольні, циліндричні (bullet), корпусні відеокамери, PTZ (панорама-нахил-збільшення)  відеокамери забезпечують неперевершену якість зображення та пропонують безліч додаткових можливостей - водозахисний корпус, вбудований мікрофон, нічне бачення, розпізнавання номерних знаків та облич, детектор руху, широкий, до 360°, кут огляду та багато інших.  

Доповнюйте відеокамери допоміжним обладнанням VIVOTEK - відеосерверами, відеоприймачами, мережевими відеореєстраторами (NVR), пристроями для розпізнавання обличчя, централізованими пунктами контролю та моніторингу систем безпеки (Central Monitoring Stations), мережевим обладнанням (PoE), а також програмними рішеннями VIVOTEK для керування IP-відео та будуйте системи відеонагляду, повністю адаптовані до ваших потреб.

Компанія крокує в ногу з часом та враховує швидкозмінні тенденції IoT. Продукція Vivotek легко інтегрується в сучасні IoT-системи, що спрощує управління відеонаглядом та сприяє загальному підвищенню якості життя.

Новинки VIVOTEK  вже в наявності на нашому складі та доступні для замовлення.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів VIVOTEK в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду VIVOTEK. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.