AFOX

Про виробника

AFOX СORPORATION – провідний тайванський виробник відеокарт, материнських плат, SSD-накопичувачів та інших комп'ютерних комплектуючих.

AFOX розпочав свою діяльність як дочірнє підприємство у складі корпорації Foxconn. Про створення власного бренду компанія оголосила у 2008 році на щорічній виставці комп'ютерної техніки та електроніки Computex.

Вже у 2009 році світ побачила перша материнська плата AFOX на основі архітектури Intel. Згодом асортимент AFOX збагатився відеокартами, оперативною пам'яттю для ПК та ноутбуків, SSD-накопичувачами.

У 2017 році компанія презентувала революційний блок живлення потужністю 3300 Вт - AFOX AFMPS-3300A1, який започаткував серію товарів для майнінгу. 

На сьогоднішній день представництва компанії знаходяться в Тайвані, Південній Кореї та Туреччині. Успадкувавши понад два десятиліття інженерного досвіду, AFOX впевнено та стрімко увійшла на світовий ринок мікросхемної електроніки.

Продукція AFOX користується попитом серед широкого кола користувачів, у тому числі, професіоналів та майнерів. Комплектуючі AFOX постачаються у понад 80 країн Європи, Південної та Північної Америки, Південно-Східної, Північно-Східної та Центральної Азії, Близького Сходу. 

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор AFOX в Україні.

 

Продукція

Пам'ять DDR4 ТМ AFOX – чудове рішення для скорочення системних затримок та підвищення продуктивності ПК, а SSD-накопичувачі AFOX допоможуть з мінімальними затратами збільшити об’єм сховища.

Материнські плати бренду AFOX підтримують різні процесори та типи пам'яті. Вони надають стабільну платформу з великою кількістю варіантів підключення, що дозволяє задовольнити потреби користувачів різних сегментів.

Популярні серед геймерів та ентузіастів відеокарти AFOX забезпечують приголомшливі візуальні ефекти та високу частоту кадрів в іграх і творчих додатках.

Новинки AFOX вже в наявності на нашому складі та доступні для замовлення.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів AFOX в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду AFOX. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.