AIWA (телевізори)

Про компанію

AIWA – японський виробник аудіообладнання та побутової електроніки, заснований у 1951 році у м. Токіо. Компанія розпочала свою діяльність з виробництва мікрофонів та безперервно проводила технологічні дослідження в галузі аудіообладнання. 

У 1964 році світ побачив перший касетний магнітофон Aiwa TP-707. Це стало поштовхом для подальшого розвитку технологій та відкриття нових виробничих потужностей у країнах Далекого і Близького Сходу. У кінці 1970-их років Aiwa виходить на ринок Європи та Північної Америки, а вже у 1980-их роках переносить у ці регіони частину своїх виробництв.

Впродовж наступних років Aiwa вдалось стрімко збільшити асортимент продукції. Сьогодні бренд AIWA відомий не лише Hi-Fi аудіообладнанням - навушниками, бумбоксами, CD-плеєрами, акустичними системами та радіоприймачами. Широкому колу користувачів по всьому світу стали доступними телевізори, смартфони, планшети, карти пам’яті, електросамокати, очищувачі повітря та побутова електроніка AIWA.

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор AIWA в Україні.

Продукція AIWA

У нашому асортименті ви знайдете телевізори AIWA з діагоналлю екрана від 32 до 65 дюймів та роздільною здатністю HD/FHD/UHD. Технологія підсвічування LED/DLED/QLED забезпечує відтворення чіткого, насиченого та яскравого зображення при невисоких енергозатратах. Потужні процесори дають можливість підтримувати HDR відео та  багатоканальні стандарти аудіо.

Телевізори оснащені двома стереодинаміками загальною потужністю від 16 до 24 Вт, які працюють на основі аудіокодеку Dolby Digital та дарують об’ємний реалістичний звук.

Технологія Smart TV дозволяє переглядати контент на таких платформах, як Amazon Prime, Netflix, Youtube, Movistar, HBO, Disney+, Spotify.

Зручний інтерфейс на основі операційної системи Android 11 надає легкий доступ до великої кількості додатків - легко керуйте файлами, дивіться відео та знаходьте необхідну інформацію через пошукові системи мережі Інтернет. З’єднання з мережею здійснюється з допомогою бездротової технології Wi-Fi.

Телевізори виконані у тонких корпусах мінімалістичного дизайну. Вони постачаються з інтуїтивно зрозумілим пультом дистанційного керування з функцією голосового керування.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник AIWA в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете купити гуртом товари AIWA з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.

Каталог