AOC (монітори, дисплеї, аксесуари)

Про компанію

AOC International – всесвітньовідомий бренд моніторів та аксесуарів до ПК, початок історії якого  сягає далекого 1934 року. У цьому році у штаті Іллінойс, США, була заснована компанія «Continental Radio and Television Corporation», яка згодом стала першим виробником кольорових телевізорів та змінила свою назву на «Admiral Corporation».

Виробництво кольорових телевізорів на експорт, а разом з тим і стрімке розширення ринку збуту розпочалось зі створення у 1967 році у тайванській провінції Тайбей підприємства «Admiral Overseas Corporation» (з 1978 року AOC International). 

Завдяки багаторічному досвіду роботи, безперервним дослідженням та розробкам у галузі рідкокристалічних дисплеїв AOC International здобув репутацію надійного, перевіреного часом бренду, який постійно розвиває та вдосконалює свій продукт.

Виробник активно впроваджує інноваційні рішення з покращення якості зображення (HDR, AMD Free Sync, NVIDIA G-Sync), оптимізує ергономічність корпусу та дбає про безпеку для зору при користуванні моніторами.

На сьогоднішній день IPS та VA монітори й аксесуари АОС отримали популярність серед користувачів по всьому світу. Компанія розвинула широку мережу дистриб’юторів та представництв, у результаті чого продукція AOC International стала доступною у більш ніж 40 країнах світу.

Продукція

Компанія Техніка для бізнесу -  офіційний дистриб’ютор товарів бренду AOC International.

Своїм партнерам ми пропонуємо широкий асортимент моніторів AOC, який повністю задовольнить потреби користувачів з різними вимогами.

Монітори AOC з вбудованою вебкамерою та динаміками допоможуть у проведенні  онлайн відеоконференцій та навчань без необхідності залучення додаткового аудіо- та відеообладнання.

Монітори AOC з розширеними можливостями підключення дозволяють транслювати високоякісне відео на монітор, заряджаючи при цьому під’єднаний через порт USB Type-С ноутбук.

4К монітори AOC з яскравістю 300–350 ніт відтворюють високодеталізоване чітке зображення з неймовірною глибиною кольору.

Монітори AOC із співвідношенням сторін 21:9 – це збільшений робочий простір та відмінна якість зображення для роботи зі складними бухгалтерськими та дизайнерським програмами.

Портативні монітори АОС є чудовим рішенням для людей, які потребують додаткового  дисплея поза межами офісу.

Розроблена для геймерів та кіберспортсменів серія ігрових моніторів AOC AGON поєднує у собі миттєву реакцію і плавність ігрового процесу при будь-якій динамічній грі.  

Створюйте для себе максимально комфортне робоче середовище - монітори AOC з ергономічною підставкою підтримують гнучке налаштування висоти, кутів нахилу та повороту екрана, його обертання з альбомного у книжковий формат.

У нашому асортименті ви також знайдете різноманітні аксесуари для ноутбуків та ПК AOC.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник AOC в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас ви зможете купити гуртом товари AOC з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.