AOC (монітори, дисплеї)

Про Компанію AOC

AOC була заснована в 1967 році. Бренд високоякісної побутової електроніки з бездоганною репутацією. Використовуючи новітні технології, компанія представляє монітори, що перевершують очікування споживачів. Тисячі замовників в різних сферах обирають AOC за незмінно високі робочі характеристики, виняткове обслуговування та доступні ціни.

Продукція AOC

Для вимогливих професіоналів компанія пропонує комп'ютерні дисплеї з високою роздільною здатністю, високою точністю кольорів та вражаючим набором додаткових функцій.

Побутовим користувачам, які знаються на стилі, пропонуються високоефективні монітори з унікальними, привабливими конструкціями.

Для офісних цілей представлені бізнес-монітори з використанням стандартів енергоефективності, які оснащені комплексними ергономічними параметрами налаштування.

А професійним геймерам пропонується ігрова серія дисплеїв AOC Gaming та AGON, які не тільки відрізняються швидкістю роботи, але і унікальним дизайном та особливостями для ігор.

Ви завжди зможете підібрати будь-який дисплей найвищої якості з широкого асортименту AOC. Усі дисплеї мають трирічну гарантію.