ASRock (материнські плати, відеокарти)

Про Компанію ASRock

Компанія ASRock, заснована в 2002 році, спеціалізується на виробництві материнських плат. ASRock зміцнює свій бренд, слідуючи концепції 3С - Creative, Considerate, Cost-effective (Творчість, Продуманість, Баланс ціни та продуктивності), досліджує нові рубежі в розробці материнських плат і не забуває про питання екології, прагнучи мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

Компанія показала стрімке зростання та стала одним з провідних світових виробників материнських плат. Головний офіс компанії знаходиться в Тайвані, є представництва в Європі і США.

Продукція ASRock

ASRock виготовляє материнські плати з оптимальним співвідношенням ціна/продуктивність. Інженери ASRock приділяють особливу увагу питанням охолодження, акустичного шуму, екранування компонентів материнських плат від електричних перешкод (EMI). Продукти компанії відповідають екологічним нормам RoHS і підтримують функції енергозбереження. 

Конкуренція на ринку материнських плат традиційно дуже висока. Щоб  завжди задовольняти всі очікування користувачів, компанія ASRock оперативно випускає нові продукти та забезпечує сервісне обслуговування найвищого рівня. Швидка зміна технологій – не перешкода для ASRock!