Baseus (аксесуари)

Про Компанію Baseus

Baseus - це бренд побутової електроніки, який поєднує в собі наукові дослідження, розробку, виробництво та продаж під керівництвом компанії Shenzhen Baseus Technology Co., Ltd., яка була заснована у 2011 році. Назва «Baseus» походить від гасла бренду Base on user, що означає, що бренд мислить з точки зору користувачів, а продукція має високу естетичну та практичну цінність.

Після 10 років зростання Baseus став провідним підприємством у промисловості побутової електроніки Китаю. Цей бренд завжди дотримувався дизайнерських інновацій та практичної естетики. Виробник побутової електроніки зосереджений на інтеграції нових технологій, екологічно чистих матеріалів та елементів моди в дизайн продукту.

Окрім інноваційних можливостей Baseus також зосереджується на технічній міцності та високій якості продукції, залучаючи технічних партнерів у різних сферах та розробляючи спільно з ними більш конкурентоспроможні продукти.

У 2019 році була створена лабораторія Baseus, яка налічує 35 технічних інженерів з якості. Кожен продукт виробника проходить тестування якості лабораторіями Baseus, перш ніж він виходить на ринок. Такі випробовування гарантують, що продукт володіє відмінними характеристиками в різних середовищах використання.

Водночас виробник проводить і локальну сертифікацію товарів Baseus у різних країнах, щоб гарантувати, що якість продукції може пройти випробування всіх країн світу.

Продукція Baseus

TM Baseus виготовляє широкий асортимент продукції:

  • зовнішні акумулятори та зарядні пристрої Baseus (дротові та бездротові);
  • автомобільні товари Baseus;
  • аудіо-продукція Baseus (дротові та бездротові навушники, аудіокабелі);
  • кабелі Baseus (USB Type-C, MFI, Micro USB, адаптери тощо);
  • тримачі Baseus (автомобільні та настільні);
  • миші та клавіатури Baseus;
  • освітлення, кухонні таймери Baseus;
  • аксесуари для комп’ютерних ігор Baseus.

 

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор компанії Baseus в Україні, представляє своїм партнерам широкий асортимент та вигідні умови співпраці.

 

Як стати дилером?