Blackview

Про компанію

Blackview SA — це молодий китайський виробник електроніки, який розпочав свою діяльність у 2014 році. Бренд Blackview став  упізнаваним завдяки захищеним смартфонам – доступним за ціною міцним мобільним пристроям з високою якістю збірки.

Стрімке зростання популярності бренду стало рушієм до розширення асортименту продукції, ринок електроніки почали завойовувати смарт-годинники, навушники, планшети та ноутбуки Blackview.

Сьогодні Blackview – це 8500 квадратних метрів виробничих площ у Китаї та більше 100 авторизованих агентів з продажу у понад 80 країнах світу. Продукція  Blackview доступна на таких світових маркетплейсах, як Amazon, eBay, AliExpress, Cdiscount та інших. Як результат – щорічне зростання обсягів продаж щонайменше на 20%. 

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор Blackview в Україні.

Продукція

Пропонуємо до вашої уваги планшети Blackview, смартфони Blackview та навушники з мікрофоном Blackview TWS.

Захищені смартфони серії Blackview BV та захищені планшети серії Blackview Active – ідеальні гаджети для складних експлуатаційних умов. Вони поєднали в собі все, що потрібно для активних людей – міцний захищений корпус, потужний процесор, ємнісний акумулятор з функцією реверсного заряду, дводіапазонний Wi-Fi, підтримку мобільних мереж 4G та різних навігаційних систем.

У модельному ряді захищених смартфонів ви також знайдете смартфони з вбудованим тепловізором (Blackview BV8900), камерою нічного бачення та багатим інструментарієм (Blackview BV8800).

Смартфони серії Blackview SHARK – вишукані гаджети із потужними камерами Samsung® ISOCELL. Технологія оптимізації зображень ArcSoft® дозволить отримати неперевершений результат, незалежно від обраного фоторежиму. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Doke OS має  інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та надає безліч додаткових можливостей.

Стильні, функціональні та зручні в користуванні бездротові навушники з мікрофоном Blackview TWS AirBuds відтворюють чистий та виразний звук з глибокими басами,  потужними високими та чіткими середніми частотами. Система пониження рівня фонового шуму ENC& DNS забезпечує якісне звучання у гучному середовищі.

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник товарів Blackview в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Ставайте партнером компанії «Техніка для бізнесу» та здійснюйте гуртову закупівлю з доставкою по Україні продукції бренду Blackview. Наші спеціалісти нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть підібрати потрібний товар.  Заповніть анкету дилера тут, і ми вам зателефонуємо.