Choetech (зарядні пристрої, УМБ, сонячні панелі)

Про компанію

Choetech- провідний виробник бездротових зарядних пристроїв, що був заснований у 2012 році в Китаї. За цей час бренд інтегрував дослідження та розробки, продаж і обслуговування таких своїх товарів, як дротові та бездротові зарядні пристрої Choetech, концентратори і кабелі USB, кабелі HDMI, зарядні станції Choetech, УМБ та сонячні панелі для УМБ Choetech у понад 80 країнах світу.

Завдяки наполегливій праці, Choetech отримав визнання серед виробників у галузі зарядних пристроїв і наразі є одним з найуспішніших у світі постачальників  першокласних мобільних аксесуарів та зарядних пристроїв, особливо  бездротових.

Бренд приділяє максимальну увагу менеджменту якості у своєму виробництві та сертифікований за стандартом ISO 9000. Виробник отримав почесне звання «Національне високотехнологічне підприємство». Також Choetech є членом Wireless Charging Alliance і став виробником двох видів продукції:

∙ ОЕМ – товари власної розробки з власним брендуванням, дизайном та упакуванням;

∙ ODM – товари власної розробки, які надалі реалізуються замовниками під іншими торговими марками.

Choetech постійно вдосконалюється і робить свої продукти ще більш простими та ефективними. Виробник прагне звільнити руки своїм користувачам і надавати рішення для безпечної та швидкої зарядки пристроїв.

Одна з головних цінностей Choetech – виготовляти продукти, що відповідають розвитку світової концепції захисту навколишнього середовища. Перш за все, це реалізація спільного використання портів бездротової зарядки. Такий підхід дозволяє заощаджувати матеріальні та природні ресурси і зменшувати кількість твердих відходів, що шкодять довкіллю.

Компанія Техніка для бізнесу - офіційний дистриб’ютор Choetech в Україні.

Продукти Choetech

Своїм партнерам ми пропонуємо гуртовий продаж зарядних пристроїв Choetech. У нашому асортименті представлені:

∙ Портативні зарядні станції Choetech різної потужності: Choetech BS002 (300Вт/г) 60 Вт, Choetech BS004 (500Вт/г) 100Вт, Choetech BS005 (960Вт/г) 100 Вт. Таке екологічно-чисте джерело живлення можна використовувати у туристичних та побутових цілях, в офісі та вдома і заряджати як від розетки, так і від сонячних панелей.

∙ Сонячні панелі для УМБ Choetech потужністю 160Вт, 200Вт. Універсальні панелі є міцними, водонепроникними та надзвичайно ефективними. Вони дозволяють заряджати пристрої в дорозі навіть в похмурі дні.

∙ Інвертори автомобільні Choetech.

∙ Повербанки (універсальні мобільні батареї) Choetech ємністю від 10 000 до 20 000 мАг. В залежності від моделі, Power Bank Choetech мають різну ємність, кількість портів, більшість моделей підходять для заряджання ноутбуків та MacBook, швидко живляться від розетки та швидко живлять мобільні пристрої. В асортименті також є бездротові повербанки та УМБ з сонячними акумуляторами.

∙ Зарядні пристрої Choetec USB-C. Такі пристрої можуть швидко живити одночасно до чотирьох сумісних пристроїв з потужністю до 40 Вт (в залежності від моделі).

Якщо вам потрібен надійний офіційний постачальник Choetech в Україні,  ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. Таким чином,  ви зможете купити гуртом товари Choetech з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови праці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.