Defender

Про Компанію

Defender - провідна міжнародна компанія, яка пропонує асортимент технологічних товарів для роботи і життя, що відповідає потребам широкого кола користувачів.

Продукція Defender виробляється на підприємствах, сертифікованих згідно з міжнародними стандартами якості, в західній Європі та східній Азії.

Сучасні технології, високі європейські стандарти та широкі виробничі потужності вивели продукцію компанії на провідні позиції. 

Продукція

Більше шестисот різних товарів, безперервне якісне розширення асортиментного ряду - відповідь на зміни ринку та потреби споживача.

Продукція дає змогу роботу з комп'ютером і мобільними пристроями зробити приємною, розваги - різноманітними, подорожі - комфортними. 

Доброзичлива функціональність - принцип, яким керуються в Компанії при розробці і виробництві товарів: продукція Defender - це речі, зрозумілі всім. Створюються вони під різні потреби і для різних індивідуальностей, але роблять рівно те, для чого призначені: миша рухає курсор, стабілізатор захищає техніку, а клавіатура набирає текст. І роблять вони це прекрасно. Свідчення цьому - численні нагороди компанії.

Яскравий інтерфейс концептуально оновленої упаковки виділяє продукцію Defender на полиці торгового залу. Розроблена з урахуванням найактуальніших світових дизайнерських тенденцій, вона поєднує оригінальність і функціональність, ефективно вирішуючи завдання комунікації бренду зі споживачем у сучасному перенасиченому товарному середовищі.

Технології

«Досконалість в необхідному» - концепція Компанії.  На основі досліджень працівники інженерного департаменту Defender створюють оптимальний набір функцій для кожної моделі товару.

Постійне вдосконалення технологічних і дизайнерських рішень робить продукцію унікальною, зберігаючи при цьому її цінову доступність.

Так створюються товари Defender - все необхідне і нічого зайвого.

Нова Екосистема

У 2014 році Компанія представила нову концепцію позиціонування товарів - «MyDefender».

В рамках цієї концепції створюється нове середовище взаємодії з товаром, об'єднуючи продукцію з додатковими сервісами, що підвищують комфорт і покращують якість життя.

Єдиний програмний простір Defender Quick Point дозволяє об'єднати всі ігрові пристрої в одне середовище. 

Сервіс

Продукцією Defender легко користуватися - відсутність зайвих функцій дозволяє будь-якому покупцеві інтуїтивно взаємодіяти з товарами. Інструкції, фото товару, драйвера, необхідне ПЗ - все це Ви зможете знайти на сайті виробника.