FSP (блоки живлення, корпуси для ПК)

Про Компанію FSP Group 

FSP Group є одним з провідних світових виробників джерел живлення. З моменту створення в 1993 році FSP Group дотримується концепції управління «сервіс, професіоналізм та інновації», яка допомагає їй виконувати функції постачальника рішень для екологічно-безпечної енергетики. Поєднуючи провідну роль в області систем живлення і культивуючи принцип "зеленої" енергетики, FSP Group, в даний час, поставляє більш конкурентоспроможні та якісні продукти, стає найнадійнішим партнером для клієнтів, споживачів і постачальників, спільно з якими вона досягає максимальних результатів.

Постійно здійснюючи науково-дослідницьку діяльність в області передових технологій і позиціонуючи себе в сфері розвитку альтернативної енергетики, що створює надефективні продукти з оптимальним терміном служби, FSP Group впроваджує довгострокову акумульовану технологію електроживлення в ще більшу кількість областей застосування, включаючи інноваційні джерела живлення для ІКТ, побутової електроніки, промислового, освітлювального, медичного обладнання та альтернативної енергії.

Прагнучи до філософії стійкого еколого-соціально-економічного розвитку, FSP Group створює міжнародний зелений бренд, слідуючи концепції 3S (безпека, стабільність, економічність), і виконує корпоративні соціальні зобов'язання.